Okunma

Android için Finger Slayer


18 Haziran 2012 Pazartesi 07:15
Android için Finger Slayer

Finger Slayer adlı bu oyunda, giyotine bağlanmış parmağınızı kesilmekten kurtarıyorsunuz. RV AppStudios’un geliştirdiği bu ilginç oyuna yakından bakalım.

Finger Slayer, 14 megabyte boyutunda. Android 1.6 ve üstünde çalışan oyun, Google Play Store’da 4.0 puan ortalamasına sahip. 

Giyotin, Fransız Joseph-Ignace Guillotin tarafından bulunan bir infaz çeşidiydi. Mucidinin kendi soyadını verdiği giyotinler, idamların medenileştirilmiş haliydi.

Finger Slayer’da giyotine kafanızı değil parmağınızı sokuyorsunuz. Sonra ise hızla inen bıçaktan kaçmaya çalışıyorsunuz. Refleks gerektiren bu oyuna ister giyotin, ister terstere ile oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda zaman 3’den geriye doğru sayıyor ve GO yazısını gördüğünüzde parmağınızı çekmelisiniz. Böyle böyle kurtuldukça puanınız artıyor yüksek puan yapıyorsunuz. 

Yapımda bir de Play with Fingoo adlıı mod bulunuyor. Bu mod biraz daha eğlenceye yönelik yapılmış. Fingoo‘yu tepenizdeki üç adet giyotine kurban etmemeye çalışıyorsunuz. Sadece parmağınızla sağa sola kaydırmanız yeterli. Sonuç olarak Finger Slayer, başarılı bir yapım. Kısa süreli bir eğlence sunacaktır size ama fazlasını beklemeyin.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Finger Slayer’ı denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Android için Finger Slayer”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Windowsun esprisi ney?

  2. ahmetkucukoglu dedi ki:

    Windows Phone’da bunu oynamak çok daha zevkli. Ama zorluk derecesi insanı gerginliğe itebiliyor. 🙂

" Android için Finger Slayer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Finger Slayer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Finger Slayer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "