Okunma

Android için Iron Rusher


30 Haziran 2012 Cumartesi 05:30
Android için Iron Rusher

Iron Rusher, koşma tabanlı bir aksiyon oyunu. iELFGames’in geliştirdiği Iron Rusher‘a yakından bakalım.

Iron Rusher, 16 megabyte boyutunda. Google Play Store’da 4,5 gibi çok iyi bir ortalamaya sahip olan oyun, Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. 

2D oynanış ile gelen yapımda, soldan sağa doğru koşarak engelleri aşmalı ya da engellerden kaçmalısınız. Iron Rusher’ın en hoşumuza giden özelliği normal oyunlarda zıplama ve saldırma olan fonksyonlara bir de uçma eklemesi oldu. Eğer biryerden düşecek gibi olursanız zıplama ikonuna basılı tutarsanız robotun uçtuğunu göreceksiniz. Zira buna çok güvenmeyin çünkü üstteki çubuk tükendiğinde robot uçamıyor. Ama endişelenmeyin de! Bu çubuk zamanla kendini yeniliyor.

Iron Rusher’da, 5 adet bölüm bulunuyor. Ancak sonraki bölümleri açmak için içinde bulunduğunuz bölümde istenilenleri yapmalısınız. 2000 metre koşmak ya da 100.000 puan yapmak gibi. 

Zaman zaman karşınıza çıkan altınları toplayabileceğiniz yapımda, bir takım araçlarda bölüm içine serpiştirilmiş durumda. Kimi zaman hızınızı, kimi zaman zıplama kabiliyetinizi arttıran bu güçlendirmeler sayesinde daha çok katedip daha çok puan kazanabilirsiniz. Iron Rusher‘ın müzikleri de tek kelime ile harika. Huzur verici bir atmosfer oluşturan bu müzikler, oyuna çok iyi katkı yapıyor. Sonuç olarak, başarılı bir yapım olarak değerlendiğimiz yapımı, basit bir aksiyon oyunu arıyorsanız indirmenizi öneririz.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Iron Rusher’ı beğendiniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Iron Rusher konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Iron Rusher ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Iron Rusher ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "