Okunma

Android için Rainbow Racer


12 Ağustos 2012 Pazar 06:00
Android için Rainbow Racer

Aslında sonuç kısmına yazmamız gerekenleri, girşte sizlere aktarmış olduk. Ancak uzun bir aradan Rainbow Racer gibi böyle farklı ve kaliteli bir yapımla karşılaşınca tanımını da ballandıra ballandıra yapmış olduk.

Yarış kategorasindeki yapım, 7.9 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.0 olan yapım, Android 2.0 ve üstünde çalışıyor. 

Gökkuşağı desenleri ile bezenmiş bir deniz topunu yönettiğimiz oyunda, başlangıçta bitişe ulaşmalıyız. Dar, engebeli ve zaman zaman spiral yollardan geçtiğimiz oyun,  hareket sensörleri ile oynanıyor. 

Hassasiyetin keskin olduğu yapımda, toplanması gereken yıldızları toplamamız lazım. Bazen blok şeklinde direkler sayesinde korunsak da her zaman bu mümkün olmuyor. Bölümleri ne kadar kısa zamanda bitirirsek o kadar iyi puan alıyoruz.

Bu arada şaşırtıcı şekilde gördüğünüz tüm bölümler oynanabilir durumda. Bu bölümlerin açık olmasındaki hedef, puan yapıp, bu puanları yerel olarak arkadaşlarınızla ya da dünya genelinde karşılaştırabilmeniz.

Geldik oyunun görsellerine, boş gri bir arka plan üzerine, gökkuşağı desenli topumuzun geçeceği platformlar yerleştirilmiş. Platformlar oldukça güzel ve renkli hazırlanmış durumda. Topun ise peşinden bıraktığı renk paleti görülmeye değer güzellikte. 

Rainbow Racer’ın menüleri, Android oyunlarındaki en iyi oyun menülerinden. Kesinlikle en iyiler arasında yer alacak menü tasarımına sahip yapımın, müzik ve ses efektleri de çok başarılı. Her yönü ile başarılı olan bu yapım, kesinlikle denenmeyi hak ediyor.

İndirmek için tıklayın.

ya da Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Rainbow Racer’ı denediniz mi? 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Rainbow Racer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Rainbow Racer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Rainbow Racer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "