Okunma

Android için Soccer Kicks


15 Ağustos 2012 Çarşamba 07:00
Android için Soccer Kicks

Daha önce tanıttığımız frikik oyunları ile belli ölçülerde benzerlik gösteren bu yapıma yakından bakıyoruz. İşte Soccer Kicks.

Soccer Kicks, 9,2 Megabyte boyutunda. Spor oyunları kategorisinde bulunan yapım Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor. Soccer Kicks, Google Play Store’da 4,4 gibi yüksek bir puan almayı başarmış.

Oyunda iki mod bulunuyor. Hedefi vurma ve zamana karşı. Hedefi vurmayı seçerseniz, kalenin içinde beliren hedefi vurarak yüksek puan alıyorsunuz ve topladığınız puanlarla bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Zamana karşı da hemen hemen aynı mantıkla çalışıyor. Bölümleri geçmek için hedefleri vurmalı ve zamanı arttırmalısınız.

Ekranın üstünde bir çubuk bulunuyor. Enerji çubuğu isimli bu çubuk, isabetsiz atışlar sonucunda küçülüyor. Bitmesi halinde de oyun bitiyor. Oyunda bir de antreman bölümü var. Buradan topu nasıl kaleye atacağınızı, topu barajdan nasıl geçireceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

Soccer Kicks‘i oynamak çok basit. Diğer frikik atma oyunlarında olduğu gibi topu kaleye doğru sürüklemek yeterli. Sürükleme şiddetiniz topun hızını belirlerken, parmağınızla yapacağınız kavis hareketi topun falso almasını sağlıyor. Oyunda bölüm geçtikçe defans oyuncuları baraj kurmaya başlıyor. Oyun bu anlarda daha eğlenceli bir hale geliyor. 

Görsel açıdan başarılı olduğu ekran görüntülerinden de belli olan Soccer Kicks, kale arkasındaki detayları ile göz dolduruyor. Stadyum ışıklarından, pankartlara kadar çok başarılı hazırlanmış olduklarını söylemeliyiz. Oyuncuların modellemesi, kalecinin hareketleri de oldukça başarılı.

Hem oynanış hem görsel açıdan iddialı bir yapım olan Soccer Kicks, alanındaki en başarılı oyunlardan birisi olmayı başarıyor.

İndirmek için tıklayın.

ya da Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Soccer Kicks’i denediniz mi? 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Soccer Kicks konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Soccer Kicks ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Soccer Kicks ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "