Okunma

Android için Star Fall


21 Şubat 2012 Salı 07:12
Android için Star Fall

Star Fall yani kayan yıldızlar.. Yıldızları seven birisi olarak her türlü yıldızlı ve galaksili oyuna ilgi duyarım. Eğer sizde bu muhteşem varlıklara ilgi duyuyorsanız Star Fall tam size göre. 

Bazı akşamlar özellikle kırsal kesimlerde oturuyorsanız takım yıldızlarını görmeniz olası. MoMinis’in geliştirdiği Star Fall‘da bu yıldız takımlarını oluşturuyoruz.

Hoş müziği ve tamamlayıcı ses efektleri ile oynadığımız Star Fall‘da ilk önce bu takım yıldızını göreceksiniz. Zira bu şekili aklınızda iyi tutun çünkü her bir parçası için bir kaç parça gelecek ve doğru olanı seçmelisiniz. Yanlış seçerseniz oyun bitiyor.

Gördüğünüz ekran yıldız takımını tamamlandıktan sonraki skor tablosu. Ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar çok puan alıyorsunuz. 

Burada bir kaç yıldız birden kayıyor ve sizin en son belireni seçmeniz gerekiyor. Şekili aklınızda tuttuysanız zaten doğrusunu seçeceksiniz ama en son beliren yıldızın doğru olduğunu hatırlatmamız da fayda var.

Oynayabileceğiniz tam 20 bölüm içeren Star Fall, belki de sıkıldığınız Puzzle türü oyunlara kısa bir süreliğine de olsa bir soluk getirebilir.

İndirnek için tıklayın.

İndirmek için taratın.

:: Star Fall’u beğendiniz mi?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Star Fall konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Star Fall ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Star Fall ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "