Okunma

Android için Tiny Ball Vs. Evil Devil


04 Temmuz 2012 Çarşamba 07:45
Android için Tiny Ball Vs. Evil Devil

Girişte oyunun konusunu belirttik aslında. Oyunu ilk açtığınızda kısa bir video ile size konuyu anlatan yapım, ilk bölümünden itibaren keyifli ve hızlı bir oynanış sunuyor. 

Tiny Ball Vs. Evil Devil, 21 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 3.9 olan yapım, Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. 

Tiny Ball Vs. Evil Devil, oldukça eğlenceli bir oynanış sunuyor. Maalesef top kelimesini çok kullanmaktayız, ancak oyunu oluşturan herşey toplardan ibaret. Gerek yönettiğimiz karakterler, gerek top (cannon) adlı silahımız olsun. Cannon’un boyu ayarlanabiliyor ve kırmızı küp şeklindeki şeytana nişan alıp ateş ediyorsunuz. Tek muhattabımız bu yaratık.

Çoğu zaman kutuların altına ve arkasına saklanmış olan bu yaratığı, yere düşürmek bölümü geçmek için yeterli. Ancak standart toplarınızın yanında özel toplarınız da var. Bunlar bazen hayat kurtarıcı olsalar da sınırlı sayıdalar. Her bölümde yenilenmiyorlar, bittikleri zaman ya çeşitli yollardan açmaya çalışmalısınız ya da ücretini ödeyerek satın almalısınız.

Tiny Ball Vs. Evil Devil, iOS oyunlarındaki gibi kolay ve bağımlılık yaratacak bir oynanışa sahip. Ancak bunda tek etmen oynanış değil, renkli çizimleri, güzel bölüm tasarlamaları ve kaliteli müzikleri.

5 büyük bölümün altında yüzlerce küçük bölümün bulunduğu yapım, bize göre Google Play Store‘da ortalama puanından fazlasını hak ediyor. Tavsiye ediyoruz. 

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Tiny Ball Vs. Evil Devil’ı beğendiniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Tiny Ball Vs. Evil Devil konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Tiny Ball Vs. Evil Devil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Tiny Ball Vs. Evil Devil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "