Okunma

Android İçin Wolf Toss


23 Ocak 2012 Pazartesi 07:00
Android İçin Wolf Toss

Wolf Toss, sizin de görebildiğiniz gibi Angry Birds benzeri bir oyun. Böyle bir çok oyun var ama Wolf Toss bu esinlenmeye rağmen farklı oynanış yöntemleri geliştirmiş. Karakterimiz bir kurt ve aynı Angry Birds’deki gibi dizilmiş ve bazı barınaklarlarla korunan domuzları vurmaya çalışıyoruz.

 

Bu oyunun farkı Cannonlara (top) kendimizi yerleştirip daha iyi bir vuruş pozisyonu yakalıyoruz. Böylece domuzları yok etme şansımız yükseliyor. Telefonunuz ne kadar geniş ekranlı olursa olsun bazı bölümlerde önünüzü görebilmeniz için multitouch ile görüntüyü uzaklaştırmalısınız.

 

Oyun esnasında çeşitli güçlendirmeler ve hileler kullanabileceksiniz. Bu hileler sayesinde hiç atış yapmadan düşmanlarınızı temizlemek bile mümkün. Wolf Toss, belki de dünyanın en ünlü mobil oyunu Angry Birds çakması ancak türe yenilik getirmeye çalıştığı da bir gerçek.

İndirmek için tıklayın 

ya da taratın.

:: Wolf Toss’u denediniz mi?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android İçin Wolf Toss konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android İçin Wolf Toss ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin Wolf Toss ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "