Okunma

Android Oreo destekli OneDrive 5.2 çıktı!


25 Aralık 2017 Pazartesi 10:30
Android Oreo destekli OneDrive 5.2 çıktı!

Microsoft tarafından Android Oreo için daha iyi destek sunduğunun altı çizilen OneDrive 5.2 güncellemesi kullanıcılara sunuldu.

Android için OneDrive 5.2 yenilikleri neler?

Güncellenmiş uygulama, bildirimleri kontrol etmenize yardımcı olmak için Android Bildirim Kanallarına tam destek sunuyor. Yeni bir Android Oreo özelliği olan Bildirim Kanalları sayesinde geliştiriciler uygulama bildirimlerinin öncelik seviyelerini ayarlayabiliyor. Ayrıca, kullanıcıların işletim sistemine hangi seviyedeki bildirimleri almak istediği konusunda da yönetim olanağı sağlanmakta. Önemli bir bildirim için uyarı almak, düşük seviyedeki bir bildirimin ise sadece bildirim tepsisinde gözükmesini sağlamak mümkün.

OneDrive

Yönetebileceğiniz seviyeler ve seçenekler arasında; acil, yüksek, orta, düşük, sesli, ışıklı, titreşimli gibi detayların yanı sıra, kilit ekranı davranışları ve rahatsız etme özelliğini geçersiz kılacak ayarlara da yer veriliyor. Ek olarak kullanıcılar, Android Ayarları altından çeşitli seviyelere göre yanıt da ayarlayabilecek.

OneDrive son sürümünü Google Play Store üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

:: En çok kullandığınız bulut depolama servisi hangisi?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Oreo destekli OneDrive 5.2 çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Oreo destekli OneDrive 5.2 çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Oreo destekli OneDrive 5.2 çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "