Okunma

Android Oyunu: Bike Racer Free


29 Eylül 2012 Cumartesi 07:30
Android Oyunu: Bike Racer Free

Top Free Games adlı geliştiricinin Bike Racer Free adlı oyunu bugünkü konuğumuz. Basit görünmesine karşın eğlenceli bir oynanışa sahip olan yapıma yakından bakalım.

Bike Racer Free, 27 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.6 olan yapım, Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. 

Bike Racer Free, denge ağırlık bir oyun. Huzur verici arka planların üstünde çizgi şeklinde hazırlanmış pistlerin üstünde bitişe ulaşmaya çalıştığımız bu oyunda denge çok önemli. Ekranın sol tarafına dokunarak fren yapabilir, sağ tarafına dokunarak ise gaz verebilirsiniz. Telefonunuzu sağa sola eğerek de motorsikletin dengesini sağlamalısınız.

Oynanışı bundan ibaret olan yapım, zaman zaman ilginçleşen pistleri ve oyuncuyu zamana karşı yarıştırması ile heycanını arttırıyor. Bike Racer Free’de bölümleri en fazla üç yıldız ile bitirebiliyorsunuz. Bunun için ise istenen en hızlı zamanı yapmalısınız.

Yapımda 8 adet büyük bölüm bulunuyor. Bu büyük bölümler ise kendi içlerinde 10 adet küçük bölüm barındırıyor. Küçük bölümleri bitirerek diğer büyük bölümleri açabilirsiniz. Bu arada yine oyunda ilerledikçe Mutliplayer yani çoklu oyuncu modu, yeni motorsikletler gibi nesneleri açabiliyorsunuz.

Yapım grafik anlamında ortalama bir kaliteye sahip. Arka planların sulu boya çizimi tarzında olması hoş bir detay olmuş. Bike Racer Free, ses efektleri konusunda başarılı. Müziklere çok dikkat eden birisi olarak yapımın müziklerini oldukça sevdim. Kısacası Bike Racer Free, bir bütün olarak başarılı bir yapım. Google Play Store ortalaması da bunu kanıtlar nitelikte.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

::  Bike Racer Free’yi denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Oyunu: Bike Racer Free konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Oyunu: Bike Racer Free ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Oyunu: Bike Racer Free ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "