Okunma

Android Oyunu: Doğru Yanlış Test


25 Temmuz 2012 Çarşamba 07:45
Android Oyunu: Doğru Yanlış Test

Doğru Yanlış Test, Türkçe dil desteğine sahip bir bilgi yarışması oyunu. Sorulan sorulara sadece doğru ya da yanlış şeklinde cevaplar verilebilen oyun yakından bakıyoruz.

Doğru Yanlış Test, 1.3 Megabyte boyutunda. Google Play Store’da 3.6 puan ortalaması tutturan oyun, Android 1.6 ve üzerinde çalışıyor. 

Doğru Yanlış Test, basit bir bilgi yarışması oyunu. Sorulara sadece doğru ya da yanlış şeklinde cevaplar verilebiliyor. Herhangi bir Joker hakkının bulunmadığı yapımda, 3 kez yanılma hakkı ve 15 saniye cevap verme süresi var. Üç kez yanlış cevabın verilmesi durumunda oyun bitiyor. 

Oyunda çıkan sorular, kapsamlı bir kültür birikimi gerektiriyor. Kimi zaman spor, kimi zaman tarih, kimi zaman bir buluşun sahibinin kim olduğu gibi sorular bazen zorlayıcı olabiliyor. Oyun, yapılan puana göre sonuçların yanına eğlenceli tabirler ekliyor. “Dünyadan bir haber”, “Daha çok okuman lazım” gibi.

Sonuç olarak Doğru Yanlış Test, bilgi dağarcığının sınanabileceği eğlenceli ve hızlı oynanan bir yapım.  

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Doğru Yanlış Test’i denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Android Oyunu: Doğru Yanlış Test”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel, eğlencel… henüz dünyadan bihaberim ama olsun azmettim başaracağım :)))

" Android Oyunu: Doğru Yanlış Test konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Oyunu: Doğru Yanlış Test ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Oyunu: Doğru Yanlış Test ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "