Okunma

Android Q ile karanlık mod tüm uygulamalara geliyor


04 Şubat 2019 Pazartesi 11:13
Android Q ile karanlık mod tüm uygulamalara geliyor

Android Q geliştirici sürümünde bulunan karanlık mod, sadece sistem uygulamalarının aksine üçüncü parti uygulamalarla da çalışacak gibi gözüküyor.

Android Q ile üçüncü parti uygulamalarda da karanlık mod desteği

Her sene, yeni Android sürümünde bulunacağı ile ilgili haberler çıkan karanlık mod, resmen bir şehir efsanesine dönüşmüş durumda. Android Q geliştirici sürümü ile artık resmileşen karanlık mod için Gmail, YouTube gibi birçok Google uygulaması, şimdiden destek vermeye başladı.

Fakat görülen o ki, karanlık mod için destek veren uygulamalar sadece sistem ve Google uygulamaları değil. XDA-Developers sitesinde çıkan bir bilgiye göre, üçüncü parti uygulamalar da, karanlık mod seçildiğinde uyum sağlamaktalar.

android q karanlık mod

Paylaşılan görselden görebileceğiniz üzere, Groupon, Instagram ve Twitter, şimdiden karanlık moda uyum sağlamışlar.

Karanlık mod, kullanıcı zevkinin yanı sıra, kullanıcıların özellikle gece tercih ettiği ve gözlerinizin yorulmamasına yardımcı bir özellik. Bu modun, zaman ayarına göre açılıp kapatılabilmesi de muhtemel.

Q sürümü, stabil olarak yayınlandığında, karanlık mod için çok daha fazla destek ve özellik sunulacağını tahmin ediyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Q ile karanlık mod tüm uygulamalara geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Q ile karanlık mod tüm uygulamalara geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Q ile karanlık mod tüm uygulamalara geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "