Okunma

Android Wear 2.9 güncellemesi geliyor!


18 Şubat 2018 Pazar 11:00
Android Wear 2.9 güncellemesi geliyor!
Android Wear destek sayfasına göre Android Wear 2.9 güncellemesi bir kaç gün içinde yayınlanacak. Acaba güncelleme hangi yenilikleri getiriyor?

Android Wear 2.9 güncellemesi hangi yeniliklerle geliyor?

Google bir kaç gün içinde Android Wear 2.9 güncellemesini yayınlayacak. Bu bir OTA güncellemesi değil. Yeni güncelleme Android telefonlardaki Android Wear uygulaması için.

Android Wear 2.9

Android Wear’ın yeni sürümü mesajlarınızın önizlemelerini görüntülemenizi sağlayan yeni bir bildirim komplikasyonunu içeriyor. Ayrıca daha uzun başlıklı bildirimler için iyileştirilmiş bakış açıları ekliyor.

Güncelleme ile birlikte okunmamış bir bildirimi belirten, saat ekranının alt kısmındaki işaret (beyaz nokta) varsayılan olarak geliyor. Daha önce bu özelliği kullanabilmeniz için etkinleştirmeniz gerekiyordu.

Okunmamış bildirimler varsayılan olarak beyaz nokta ile gösterilecek. Ancak geliştiriciler bu rengi değiştirebilirler.

Bildirim odaklı Android Wear güncellemesi
ile akıllı saatlerinizde kaç adet okunmamış bildirim olduğunu görebileceksiniz. Bildirim adedi sistem tepsisinde görülebilir veya saat yüzündeki farklı bir konuma yerleştirilebilir.

:: Yeni güncelleme ile gelen özellikleri nasıl buldunuz? 
yazarİlker Çiftçi

2009'dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Wear 2.9 güncellemesi geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Wear 2.9 güncellemesi geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Wear 2.9 güncellemesi geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "