Okunma

Android Wear 2 sonunda güncellendi!


11 Kasım 2017 Cumartesi 03:30
Android Wear 2 sonunda güncellendi!

Google tarafından yapılan açıklamaya göre Android Wear 2 sonunda Google Play üzerinden güncellendi ve artık çok daha hızlı çalışacak şekilde yenilendi. Güncellemenin daha önce hiçbir bilgi verilmeden, Twitter üzerinden duyurulduğunu da belirtelim.

Android Wear 2 neler getiriyor?

Google’dan Hoi Lam’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamayla birlikte güncellemenin bugünden itibaren OTA aracılığıyla dağıtılmaya başlandığı belirtildi. Bu da birkaç gün içerisinde uygulamanın yavaş yavaş herkese dağıtılacağı anlamına geliyor.

Güncelleme ile birlikte Google Play Store’un kullanımı da artık çok daha basitleştirildi. Play Store üzerinde uygulamaların bulunabilmesi de bir hayli kolaylaştırıldı. Ufak ekranlardan dolayı yaşanan yanlış tıklamaların önüne geçmek için de çeşitli geliştirmeler yapıldı ve artık uygulamalarda gezinmenin daha rahat olacağı belirtildi.

Bunların dışında da mobil işletim sistemindeki birçok hatanın da giderildiği söylenirken, hangi hataların düzeltildiği konusunda ise ekstra hiçbir bilgi verilmedi.

:: Akıllı saat kullanıyor musunuz?


yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim