Okunma

Android Yakında Instagram’a Kavuşuyor


12 Mart 2012 Pazartesi 22:00
Android Yakında Instagram’a Kavuşuyor

Instagram yeni ve devasa bir fotoğraf albümü oluşturma yolunda ilerliyor. Mobil cihazlarda DeviantArt’ın görevini üstlenen Instagram sayesinde birçok kişi fotoğrafçılığı daha çok sevmeye bile başladı.

Birçok değişik filtre ve efekti çektiğiniz fotoğraflara uygulayarak, “daha güzel” hale getirebildiğiniz Instagram, profilinizde bu fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşma mantığına dayalı olarak çalışıyor.

iOS kullanıcıları tarafından bugüne dek 27 milyondan fazla kez indirilmiş. 2011 yılında da Apple tarafından en iyi iOS uygulaması ödülünü almayı başardı. Uzun süredir de Android işletim sistemi için hazırlandığı yönünde haberler duyuyoruz ama kesin bir tarih alamıyoruz.

Instagram‘ın mucitlerinin yaptığı son açıklamalar ise Android kullanıcılarını oldukça sevindirecektir. Çünkü yapımcılar Android tabanlı Instagram’ın “bir şekilde” iOS versiyonundan daha iyi olduğunu söylüyorlar.

Yaptıkları işi gerçekten inanılmaz olarak adlandıran Mike Krieger ve Kevin Systrom ikilisi, Android kullanıcılarının bunca zaman beklediğine gerçekten değeceğine inandıklarını söylüyor.

Yine kesin bir tarih de vermemeyi seçmişler. Bakalım yakın bir zamanda Instagram‘ı Android yüklü cihazlarda görebilecek miyiz?


Mike Krieger ve Kevin Systrom ikilisi oldukça mutlu görünüyorlar

:: Instagram kullanıyor musunuz? Android kullanıcısı olduğunuz halde kullanmak istiyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Yakında Instagram’a Kavuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Yakında Instagram’a Kavuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Yakında Instagram’a Kavuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "