Okunma

Ankara Hackathon’una Katıl, Hediyeyi Kap!


03 Ekim 2012 Çarşamba 07:48
Ankara Hackathon’una Katıl, Hediyeyi Kap!

Google Developer Group tarafından şimdi de Ankara’daki ilk Android hackathonu düzenleniyor. Android uygulama geliştirileri güzel bir haberi sizlere vermenin sevinciyle etkinliğin detaylarını aktaralım.

Android Hackathona katılanlar ister tek başına, ister 2-3 kişilik bir ekip ile 24 saat içinde istediği bir Android uygulamasını geliştirecekler. Etkinlik Android ile ilgilinen ve kendileri gibi Android geliştiricileri ile tanışmak isteyen herkese açık.

Etkinlik sonunda jürinin seçeceği uygulamaları geliştiren ekibe çeşitli hediyeler verilecektir. Asıl büyük ödül etkinlik süresi boyunca kurulan bağlantılar ve kazanılan dostluklar olmasının yanında 1. olan ekibe Başarı Mobile tarafından bir adet Samsung Galaxy S3 ve 3 aylık sınırsız İşkalesi kullanımı, 2. olan ekibe OBSS tarafından bir adet Samsung Galaxy S2 ve 2 aylık sınırsız İşkalesi kullanımı, 3. olan ekibe ise Globile tarafından Samsung Galaxy S ve 1 aylık sınırsız İşkalesi kullanımı hediye edilecektir. Ayrıca Netmera’nın sunduğu API’yı kullanan uygulamalar arasından Netmera tarafından seçilecek uygulamayı geliştiren ekibe de bir adet Google Nexus 7 Tablet ve sınırsız Netmera API kullanımı hediye edilecektir.

Etkinliğin önemli bir özelliği de Android Hackathon’un V Hack Android kapsamında düzenlenecek olması ve bu hackathon birincisinin uçak ve otel masrafları karşılanarak Londra’da Ankara’yı temsil etme şansını yakalayacak olmasıdır.

Eğer böyle bir etkinlikte hem eğlenmek hem de yarışmak istersen buradan başvurunu yapabilirsin. Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ise burada yer almaktadır.

Başlangıç : 13 Ekim 2012 Saat 10:00

Bitiş : 14 Ekim 2012 Saat : 10:00

Mekan : İşkalesi Şehit Yavuz Oğuz Sokak No:23 Emek, Çankaya, ANKARA

:: Siz de uygulama geliştirmeye ilgili misiniz?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ankara Hackathon’una Katıl, Hediyeyi Kap! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ankara Hackathon’una Katıl, Hediyeyi Kap! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ankara Hackathon’una Katıl, Hediyeyi Kap! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "