Okunma

Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor


05 Mayıs 2014 Pazartesi 13:31
Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor

Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl ShiftDelete.Net‘in de sponsorları arasında yer aldığı Ankara Start-Up Zirvesi‘nde yapılan başvuruların ardından Web-Mobil tabanlı girişim projeleri, 10 Mayıs’ta yatırımcıların karşısına çıkıyor. Bu çerçevede girişimcilerin sunum olarak gösterilebilecekleri prototip, uygulama, web sitesilerinin olması gerekiyor.

Başvuru sürecini tamamlanmasının ardından 10 Mayıs tarihinde yatırımcılar karşısında 7′şer dakikalık sunum yapılarak, yatırım ya da mentörlük alma şansı yakalanabiliyor. Jüri tarafından değerlendirilen projeler çeşitli ödüller kazanma şansı yakalıyor. Yatırım alma imkanının yanı sıra Ankara Start-Up Zirvesi girişimcilerin network ağınıda genişletmeyi hedefliyor.

Etkinliğin web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıda zirvede verilecek ödülleri ve zirve programını yine daha detaylı olarak bulabilirsiniz.

Ayrıca zirveye katılmanız için bir projenizin olmasına gerek yok, buraya tıklayarak izleyici kaydınızı yaparak 10 Mayıs’ta Bilkent Cyberpark’ta girişimcilerin sunumlarını izleme olanağı sağlayabilirsiniz.

Zirve Programı:

12:00 Açılış

12:15 Başarı Öyküleri (Eski start-up birincileri)

13:30 Girişimci yatırımcı buluşması(Proje sunumları)

16:00 Panel

17:00 Kapanış

Ödüller:

1. İçin:

§ Şirket Kurulum Desteği

§ Bilkent Cyberpark’ta 6 Ay ücretsiz kuluçka ofisi

§ Mentorlük Desteği

2. İçin:

§ Bilkent Cyberpark Atölye’de 6 ay boyunca ücretsiz yer

§ Mentörlük Desteği

:: Bu tür girişimcilik etkinlikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Geçen senelerde de katılmıştım, çok keyifli geçiyor. Umarım bu sene de aynı kalitede devam edebilirler. kolay gelsin

" Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ankara Start-Up Zirvesi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "