Okunma

Anonymous’tan Müslümanlara Destek!


15 Aralık 2015 Salı 07:15
Anonymous’tan Müslümanlara Destek!

Huzuru sağlamak için kurulan yasadışı örgüt olarak değerlendirilen Anonymous, büyük hack saldırıları ile sık sık gündeme geliyor. Üyeleri ve örgütleri ile ilgili büyük gizlilik sağlayan Anonymous, bu defa güncel bir konu ile gündeme geldi.

15-12/15/news_1-hacker-grubu-anonymous-tan-mulsumanlara-destek-2016.png

Yayınladığı bir video ile yeni hedeflerini açıklayan Anonymous, Müslüman karşıtı tavırlara yandaş olmadıklarını belli etti.

Anonymous, Müslüman karşıtlığına destek vermiyor!

15-12/15/news_2-hacker-grubu-anonymous-tan-mulsumanlara-destek-2016.png

Cumhuriyetçi Amerika Başkan adayı Donald Trump’ın, Müslümanların ülkeye girişini yasaklamaya yönelik tutumuna karşı olduklarını ve bu tutumun ISIS için destek sayılacağını aktaran Anonymous, Trump tarafına karşı görev aldıklarını belirtti.

Trump web sayfasının kapanmasıyla ortaya çıkan video, ünlü hacker grubu Anonymous tarafından Trump’a ataklar geleceğini belli etti. Anonymous tarafından, Müslüman karşıtı tutumlara gelen bu eleştiri niteliği taşıyan açıklama sonrasında, Cumhuriyetçi Başkan adayı Donald Trump’ın Müslümanlara karşı giriş yasaklaması isteyen tutumu nasıl değişecek bilinmiyor.

Öte yandan Anonymous gibi bir grubun da, Müslüman karşıtı davranışlara karşı böyle bir tavır takınması, birçok ülkede yankı bulacağa benziyor.

:: Anonymous tarafından yapılan bu açıklama ile ilgili, siz ne düşünüyorsunuz?
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

18 yorum - “Anonymous’tan Müslümanlara Destek!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  2015 ve sonrası israil oyunlarını izleyin yeni güncellemesi 2015de geldi bunları önizleme

 2. SDN Okuru dedi ki:

  versin tabi adam olsunlar….

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ***** son 3 bölüm izleyin. Varsa vaktiniz baştan izleyin. Sonunda şok olun 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  7.62 mm çapında, 102 cm uzunluğunda, 4,5 kg ağırlığında, şarjörle beslenen, hava ile soğuyan, barut gazının geri tepmesi ve icra yayının ileri itmesi ile oluşan duygu ve düşüncelere anonymous denir

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten şüphe duyuyorum sizden. Olum adamlar ne güzel destek olmuş hala "SDN suçu bucu tayfa" yok onlardan dost olmaz yok bilmem ne bunlar. Bi bitin lan artık.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Şeytan icadı bunlar

 7. SDN Okuru dedi ki:

  fake anony bunlar la 😀

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Anonymous halkın kendi kendini yönetme şeklidir.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  iyi…

 10. SDN Okuru dedi ki:

  hayırdır lan niye böyle şimdi .. bunca zaman hiç görmedik ne pratikte ne sözde de şimdi böyle oldu.. gavurdan dost olmaz.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Video ?

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Bütün dünyanın tanıdığı ama o meşhur güçlüüü istihbatatlarin bile yakalayamadigi grup. Komik değil mi

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Bunlar mason be şeytana tapınıyor bunlar.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Anonymous candır

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Anonymous ne ?

" Anonymous’tan Müslümanlara Destek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Anonymous’tan Müslümanlara Destek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Anonymous’tan Müslümanlara Destek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "