Okunma

Apacer’dan Oyunculara Özel RAM


01 Aralık 2015 Salı 08:15
Apacer’dan Oyunculara Özel RAM

RAM‘ler bilgisayarlarımızın bir nevi ciğerleri konumunda ve piyasada çok fazla çeşitlilikte bulunuyorlar. Apacer da oyuncuları hedef alarak yeni RAM serisi Panther‘i bugün tanıttı. DDR4 RAM‘lerimiz 4 GB ve 8GB’lık, sırasıyla 15-15-15-36 ve 16-16-16-36 zamanlamaya sahip. Apacer Panther RAM2133/244/2666 MHz hızlarına sabitlenmiş modeller halinde piyasada yer alacak.

Piyasada gördüğümüz ve kullanıcıların RAM seçiminde etkili olan soğutma sistemi Panther RAM’lerde de mevcut. RAM etrafında görülen kaplama ve üstündeki gümüş ve altın renkli bölümler bu soğutma elemanlarına ait. Soğutma işlevini yerine getiren ve bölümler işlevsel olduğu kadar RAM‘e agresif bir görünüm de kazandırıyor.

15-12/01/panther.jpg

XMP 2.0 profilinde çalışan RAM‘ler, uygun sistemlerde kolayca 2400 MHz hızına overclock edilebiliyorlar. Oyuncuların cebini çok fazla yakmadan yüksek performans ve uzun oyun maratonlarında şişme yapmadan iyi performans vermeyi amaçlayan Panther serisi için henüz bir fiyatlandırma mevcut değil.

:: Sizce piyasadaki en iyi RAM hangisi?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Apacer’dan Oyunculara Özel RAM”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kaç para peki ayrıca apacer nerenin kazası???

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Gecikme süreleri çok fazla

" Apacer’dan Oyunculara Özel RAM konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apacer’dan Oyunculara Özel RAM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apacer’dan Oyunculara Özel RAM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "