Okunma

App Store kullanıcıları geçmişe götürüyor!


23 Temmuz 2018 Pazartesi 20:33
App Store kullanıcıları geçmişe götürüyor!

10. yaşını kutlayan App Store bu hafta, 80’lerin ve 90’ların kült mertebesine erişmiş oyunlarını, retro görünümlü yeni nesil maceraları, geçmişin izlerini taşıyan fotoğraf ve video uygulamaları yeniden gün yüzüne çıkartıyor.

App Store ile geçmişe kısa bir yolculuk!

Uygulama dünyasının tüm hafta sürecek bu nostalji rüzgarında bugün, Oyun ve Uygulamalar sekmelerinde Retro severler ve çocukluğuna dönmek isteyenler için nostaljik veya nostaljik görünümlü oyun ve uygulama öneri, hikaye ve koleksiyonları bulabileceksiniz.

app-store-10-yil-donumunu-kutluyor-sdn-01

App Store bugün neler öneriyor?

App Store’da Bugün Sekmesinde Analog çekimlerin kendine has görüntü ve hissini tekrar yaşamak isteyenler Nostaljik Çekimler Yap hikayesi ile iPhone ve iPad’inde hangi uygulamaları kullanacağını bulabiliyorlar.

Oldukça sık bir şekilde hava durumunu kontrol ettiğimiz bu günlerde nostaljik bir hava durumu tahmini almak isteyenler için Günün Uygulaması Pixel Weather – Forecast; Bol pikselli Tenis müsabakasında rakibini yenmek isteyenler için Günün Oyunu Tennis Champs Season 2.

Zamanı geri alıp çocukluğuna ve çocukluğun kaygısız eğlencesine geri dönmek isteyenler için yetişkinliğe mola verdirecek uygulama önerileri bir günlüğüne çocukluğuna dön koleksiyonunda. Çocukluğa geri döndüren uygulamalar ile çocukluğunuzdaki gibi çizim yapabilir veya Pictionary ve Uno gibi oyunlarla kağıt kalem veya kartlarla oynayabilir; 8mm Vintage Camera uygulamasıyla video çekebilir; Pac-man, Tetris, Atari, Sonic gibi video oyunları ile vakit geçirebilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" App Store kullanıcıları geçmişe götürüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere App Store kullanıcıları geçmişe götürüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda App Store kullanıcıları geçmişe götürüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "