Okunma

App Store Sınır Tanımıyor


30 Kasım 2008 Pazar 15:50
App Store Sınır Tanımıyor

iPhone için yayınlanan uygulamaların hesabını kitabını tutan 148Apps, App Store‘da tam 10.000 uygulamanın yayınlandığını duyurdu. Bu uygulamalardan %24’ünün ücretsiz, %35’inin ise 1 dolar fiyata sahip olduğu gibi verileri de raporlayan site, ortalama ücretin ise 3,12 dolar olduğunu(ücretsiz uygulamalar da paydaya dahil) açıkladı. App Store’daki uygulamaların yaklaşık %34’ü eğlence amaçlı iken, iPhone‘un kendi hava durumu fonksiyonu olmasına rağmen tam 49 alternatif hava tahmin uygulaması bulunuyor. Bakalım App Store bu hızla daha ne kadar büyüyecek.

:: iPhone için yayınlanan hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" App Store Sınır Tanımıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere App Store Sınır Tanımıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda App Store Sınır Tanımıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "