Okunma

Apple AirPods 2018’de yenileniyor!


19 Aralık 2017 Salı 22:00
Apple AirPods  2018’de yenileniyor!

Apple Airpods kulaklığını yenileyip sunmaya  hazırlanıyor. Hatırlarsanız Apple, AirPower ismini verdiği yeni kablosuz şarj ünitesi duyurusunu yapmıştı. Bu yeni ünite yeni AirPods içinde kullanılacak. Böylece Apple, bu yeni şarj ünitesi için yeni AirPods kutusu da sunacak. Bununla birlikte şirketin yeni AirPods sunması da bekleniyor.

Yeni gelen bilgilere göre şirketin AirPods üzerinde çalışmalar yaptığı söyleniyor. KGI Securities tarafından paylaşılan en son haberde Apple‘ın, 2018 yılında yeni bir AirPods sunabileceği yer alıyor.

Apple AirPods yenilenerek 2018’de sunulabilir!

Apple Airpods

KGI Securities analisti Ming Chi Kuo, Apple‘ın 2018 de yeni AirPods sunacağı yönünde fakat yeni AirPods hakkında tasarım veya özellikler konusunda bilgi verilmiş değil. Ancak Kuo, bu yeni AirPods‘un yüksek satış fiyatına sahip olabileceğini belirtti. Bunun dışında Kuo, yeni kulaklıkta daha küçük kuvars bileşenin kullanılabileceğini ifade etti. 2016 yılında sunulan AirPods için şirketin 2018 yılında hedefi 28 milyon adet satış rakamı olduğu söyleniyor.

::Yeni AirPods hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarYunus Emre Çakır

2008 yılından beri teknoloji ile iç içe yaşayan Yunus Emre, son zamanlarda oyunlara yönelerek bu alanda makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple AirPods 2018’de yenileniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple AirPods 2018’de yenileniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple AirPods 2018’de yenileniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "