Okunma

Apple Akasya mağazası yenilendi!


25 Ekim 2018 Perşembe 10:10
Apple Akasya mağazası yenilendi!

Üsküdar’da Akasya AVM‘de bulunan Apple Akasya tasarımını yenileyerek ziyaretçilerine kapılarını açtı. İşte dikkat çeken yenilikler…

Yenilenen tasarımı ile kullanıcılara hizmet veren Apple Akasya fotoğraf ve videodan sanat ve tasarıma, müzikten kodlamaya kadar birçok konuda 60’dan fazla eğitim atölyeleri de bulunuyor.

Ayrıca forum ekranları, oturma alanları ve ses sistemi ile tasarımındaki yeniliği fazlasıyla hissettiriyor.

Apple Akasya yararlanabilecek etkinlikler

Apple Akasya‘da yaratıcı profesyoneller sanat ve tasarımdan belgeler ve sunumlara kadar çeşitli konularda 90 dakikalık atölye çalışmaları sunuyor. Üstelik uzmanlardan tavsiye almak veya bu alandaki diğer kişilerle birlikte çalışmak için herkes kendi kişisel projesini getirebiliyor.

Fotoğraf veya çizim yürüyüşleri ile katılımcılar anı yakalamanın ötesine geçiyor ve bir yandan yeni teknikleri uygulamalı olarak öğrenirken diğer yandan yerel topluluklarıyla etkileşim kuruyor. Hatta fotoğraf laboratuvarı sayesinde uygulamalı atölye çalışmaları aracılığıyla yetenekli fotoğrafçıların yeni teknikler ve stiller denemelerini ve yeni bakış açıları edinmelerini sağlıyor.

Uygulama aracılığı kodlama dersleri

Kodlama atölye çalışmaları, kodlamayı yeni başlayanlar için etkileşimli ve eğlenceli hale getirmek amacıyla tasarlanan Swift Playgrounds aracılığıyla herkesi kodlama dünyasıyla tanıştırmak için geliştirildi. Bu atölye çalışmalarında, profesyonel geliştiricilerin her gün kullandıkları kodlar aracılığıyla kodlama konseptleri açıklanıyor.

Çocuklar için atölyeler

Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını harekete geçirmek üzere tasarlanan atölyeler de etrafta bulunmakta. Atölye çalışmaları kodlama, GarageBand ile Müzik Yapma ve iMovie ile Film Kurgulamayı gibi eğlenceli ve öğretici içerikler sunuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple Akasya mağazası yenilendi!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Mükemmelsin Apple yaaa

" Apple Akasya mağazası yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Akasya mağazası yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Akasya mağazası yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "