Apple Arcade için Wonderbox: The Adventure Maker


23 Eylül 2020 Çarşamba 08:00
Apple Arcade için Wonderbox: The Adventure Maker

Apple’ın geçen yıl iPhone 11’ler ile birlikte tanıttığı oyun platformu Apple Arcade, beklendiği kadar popüler hâle gelemese de yeni oyunlar ekleniyor. Onlarca yeni oyuna kavuşan platforma şimdi de Wonderbox: The Adventure Maker adlı oyun geliyor. Oyun hem çok oyunculu hem de tek oyuncu olarak oynanabiliyor.

Wonderbox: The Adventure Maker: Renkli bir dünya sunuyor

Apple Arcade, daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına oyun çeşitliliğini artırıyor. Bu kapsamda ödüllü geliştiricilerden Aquiris Games Studios imzalı Wonderbox: The Adventure Maker oyununu platforma getiriyor. Arcade’in diğer oyunları gibi her yaş grubuna hitap ettiği bilinen oyunun giriş seviyesi olduğu aktarılıyor.

Oyunda temelde kutular olarak bilinen güzel dioramalar (üç boyutlu kurgu ya da gerçek modellemeler) arasında seyahat edeceksiniz ve her kutu sizi yeni bir maceraya çıkaracak. Kutular, oyunu her geçtiğinizde değişen zorluklar, düşmanlar, bulmacalar ve platformlarla dolu olacak.

Bunların yanında diğer oyunlardan ayrılmasını sağlayan detay ise: Yaratıcı Modu. Bu sayede kendi bilgi kutularınızı oluşturabilir ve tamamen kendi maceranızı yaratabilirsiniz.

Wonderbox-The-Adventure-Maker-01

Oyunun içinde kendi kutularınızı oluşturmak için, blokları, karakterleri ve diğer öğeleri kullanmakta özgürsünüz. Geliştiricilerin oyunu oluşturmak için kullandıkları araçları kullanarak kolayca içerik oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunda Parti Modu bulunuyor. Bu sayede oyunu 4 oyuncuya kadar oynayabiliyorsunuz. Oyun için resmî bir çıkış tarihi bulunmuyor ancak gelecek haftalarda karşımıza çıkması bekleniyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Arcade için Wonderbox: The Adventure Maker konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Arcade için Wonderbox: The Adventure Maker ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Arcade için Wonderbox: The Adventure Maker ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)