Apple Beddit beta süreci resmen başladı


18 Haziran 2019 Salı 22:00
Apple Beddit beta süreci resmen başladı

Apple Store’larda uzun süredir ürünleri satılan ve Apple’ın geçmiş yıllarda satın aldığı uyku takip şirketi Beddit artık çevrimiçi olarak daha fazla kullanıcıyı hedefliyor. Apple Beddit beta sürecini başlattığını açıkladı.

Apple Beddit beta süreci

Beddit beta süreci daha geniş uyku analizi sunuyor

Beta programına katılanlar, tanısal verilere ek olarak uygulama kullanımı, uygulama ayarları ve uyku sonuçlarıyla ilgili verileri paylaşacak. Apple ayrıca beta katılımının tamamen isteğe bağlı olduğunu ve kullanıcıların istedikleri zaman programdan çıkabileceğini açıkladı. Kullanıcılar eğer fikrini değiştirirse, beta programı devam ettiği sürece betaya yeniden katılabilecek.

Beddit beta kullanmak için bir kaç şart da bulunuyor. Kullanıcıların ABD’de yaşıyor ve Beddit’in uyku monitörü cihazına sahip olması gerekiyor. Yaş sınırı da bulunan beta süreci  22 ile 75 yaş aralığındaki bireyler için geçerli.

Apple, iOS 10‘da sunulan Saat uygulamasında “Yatma zamanı” özelliğinin yayınlanmasından sonra şirketin farklı bir alana yatırım yapmasına neden oldu. Yatma zamanı uygulaması kullanıcıların yatma süresi ve tekrarlayan uyandırma alarmları hakkında hatırlatmalar ayarlamasına yardımcı oluyor. Ayrıca Rahatsız Etme modunun planlaması, uygulama kullanımına ilişkin zaman sınırlarını belirlemede de aktif rol oynuyor. Gözlerimiz için zararlı olan ancak çokça maruz kaldığımız mavi ışık düzeyini azaltmak için akşamları açmak üzere Night Shift modunu ayarlama da dahil olmak üzere daha iyi dinlenmeye katkıda bulunabilecek diğer ayarları yapılandırmalarını sağlıyor.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple Beddit beta süreci resmen başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Beddit beta süreci resmen başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Beddit beta süreci resmen başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  2. 2 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  3. 3 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  4. 4 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  5. 5 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  7. 7 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  8. 8 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  10. 10 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi