Okunma

Apple, Black Friday için hazırlanıyor!


22 Kasım 2016 Salı 07:30
Apple, Black Friday için hazırlanıyor!

Daha çok ABD’de gerçekleşen, tüm ürünlerde büyük indirimlerin yapıldığı ve yılın en büyük alışveriş dönemi olan Black Friday, bu sene 25 Kasım’da başlıyor. Bu büyük etkinliğe ilk olarak 2014 yılında katılan Apple, 25 Kasım’da ikinci kez Black Friday etkinliği düzenlemeye hazırlanıyor.

İki sene önce etkinliğe katıldığında sadece iTunes hediye kartlarını indirimde sunan Apple, bu sene bir değişiklik yaparak diğer ürünlerinde de indirim yapabilir.

Henüz hangi ürünlerde indirim olacağı belli olmasa da Apple’ın duyurusunda görülen yeni Apple Watch, akıllı saatlerde indirim yapılacağı anlamına gelebilir.

16-11/22/apple-bf-header.jpg

Geçtiğimiz yıl Black Friday’e katılmayan Apple’dan, bu sene, indirimleri sadece Apple mağazalarından yapılan alışverişlerde uygulayacağı ile ilgili bir açıklama gelmedi. Dolayısıyla internet üzerinden yapılan alışverişlerde de indirim uygulanabilir.

Apple’ın Black Friday etkinliği ile ilgili her şey büyük bir gizlilik içinde yürütülüyor. Etkinliğin hangi saatte başlayacağı, hangi ürünlerin indirimde olacağı, stokta ne kadar ürün olacağı gibi bilgilerin tamamı saklı tutuluyor. 

: :Apple, Türkiye’de Black Friday etkinliği düzenleseydi hangi ürünü satın alırdınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Apple, Black Friday için hazırlanıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bizim mübarek dediğimiz Cuma gününe adamlar "Kara Cuma" diyorlar. Topunuzun Canı cehenneme. 3000 liraya telefon alacaksınız 3 ay sonra aç kalıp yatık fiyatına vereceksiniz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bizde yapmazlar cünkü 1 e 5 kazanmaya cok alisiklar

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Keşke bizde de olsa diyecem ama bizde olmaz Amerika gibi fakir ülkelerde oluyor

" Apple, Black Friday için hazırlanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, Black Friday için hazırlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, Black Friday için hazırlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "