Okunma

Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek!


04 Haziran 2018 Pazartesi 21:15
Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek!

CarPlay, WWDC yapılan açıklamaya göre, artık Google Haritalar gibi 3. taraf navigasyon uygulamalarına da erişim izni verecek. iOS bünyesinde bulunan Harita uygulamasının kullanıcıları tatmin etmiyor olması sorunsalı böylece artık tarihe karışıyor. CarPlay Google Haritalar ve diğer tüm harita uygulamaları ile entegre olarak çalışabilecek.

CarPlay Google Haritalar ile çalışacak! 

CarPlay, Google Haritalar ve diğer tüm harita uygulamalarını dışlayan bir ekosisteme sahipti. WWDC 2018 bünyesinde yapılan açıklamaya göre, iOS cihazınızda bulunan herhangi bir harita uygulamasını CarPlay bünyesinde kolayca kullanılabilecek. Henüz Google Haritalar ve Yandex Haritalar kadar tercih edilmeyen Apple’ın uygulaması, CarPlay bünyesinde sorunlar çıkarabiliyordu.

CarPlay Google Haritalar

Özellikle İstanbul gibi değişken ulaşım ağlarının yoğunlukla bulunduğu şehirlerde, güçlü bir navigasyona sahip olmak çok önemli. CarPlay yeni iOS döneminde bu sorunların tamamını ortadan kaldıracak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek!”

  1. zeuses dedi ki:

    bukara olacağını belemiyordum

" Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple CarPlay Google Haritaları destekleyecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "