Okunma

Apple da Ofisi Nete mi Taşıyor?


01 Ocak 2009 Perşembe 14:00
Apple da Ofisi Nete mi Taşıyor?

Microsoft‘un online ofis paketi Office Web ile ilgili planlarını açıklamasının üzerinden çok geçmeden, Apple‘ın da benzer bir hamle yapacağı dedikoduları yayılmaya başladı. Mac kullanıcılarının faydalandığı başarılı ofis paketi iWork‘ün online bir sürümünün bu yıl içerisinde rekabete katılacağı söyleniyor. Numbers, Pages ve Keynote adlı ofis uygulamalarını içeren iWork de online ortama taşınırsa, Google Docs, Zoho Office, Microsoft Office Web ve diğer online ofis paketleri arasında 2009 yılında kıran kırana bir mücadele gözlemlemek mümkün olabilir.

:: Hangi online ofis uygulamalarını kullanıyorsunuz?

Bilgi için : iWork
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple da Ofisi Nete mi Taşıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple da Ofisi Nete mi Taşıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple da Ofisi Nete mi Taşıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "