Okunma

Apple Duraklama Dönemine Girdi


19 Temmuz 2009 Pazar 06:31
Apple Duraklama Dönemine Girdi

Apple‘ın uzun yıllardan beri devam eden sürekli büyümesi bu sene sekteye uğrayabilir. Önce küresel ekonomik kriz, sonra da Microsoft‘un saldırgan reklam kampanyaları sebebiyle Apple’ın bu seneyi çok zor geçireceği beliritliyor.

Özellikle insanların kafasına “Apple pahalıdır.” fikrini kazıyan Microsoft reklamlarından sonra firma Microsoft’tan reklamları kaldırmasını istemişti. 13″ ve 15″lik yeni MacBook Pro‘ların fiyatlarının önceki modellere göre daha düşük olması bile Apple’ın içinde bulunduğumuz yılın ikinci çeyreğindeki duraklamasını engelleyemedi.

Pazar araştırma şirketleri Apple’daki düşüşün yıl boyunca devam edeceğini belirtirlerken 2009’un firma için gerçekten zor bir yıl olacağı konusunda hemfikirler.

:: Apple ürünlerinden hiç kullandınız mı? Gerçekten bu ürünler fiyatlarının karşılığını verebiliyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Duraklama Dönemine Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Duraklama Dönemine Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Duraklama Dönemine Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "