Okunma

Apple Hesap Verecek


31 Ağustos 2009 Pazartesi 07:38
Apple Hesap Verecek

Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden iPhone’ların patladığına dair haberler her geçen gün artıyor. En son Belçika’dan gelen bir haberde yine bir iPhone’un patladığı belirtiliyordu. Geçtiğimiz haftalar içinde Fransa’da yaşanan bezner birkaç olay üzerine Fransa Tüketici Hakları Bakanı Herve Novelli, Apple Fransa yöneticilerinden Michel Coulomb ile görüşecek.

Patlayan iPhone’larla ilgili gelen 10 adet şikayetin değerlendirileceği toplantıda, yaşanan bu olaylarıla ilgili sorumluluğun kime ait olduğu belirlenmeye çalışılacak. Apple’ın bu toplantıda zor anlar yaşayacağı belirtiliyor.

Bugüne kadar yaşanan olaylarda Apple sürekli olarak kendilerinden kaynaklanan bir üretim hatası olmadığını, yaşandığı iddia edilen patlama olaylarında kullanım hatası olduğunu belirtiyordu. Toplantıdan sonra Apple’ın ne yapacağı büyük merak konusu.

:: iPhone’lar sizce üretim hatasından mı yoksa kullanıcı hatasından mı patlıyor?

France’s consumer affairs ministerYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple Hesap Verecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Patlamanın nedeni basit: IPhone 3G S geldi, 3G S olmayanlar, birer birel kullanıcılarını elinde patlamaya başladı 😀

" Apple Hesap Verecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Hesap Verecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Hesap Verecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "