Apple’dan iPhone 12 için büyük baskı


02 Temmuz 2020 Perşembe 07:00
Apple’dan iPhone 12 için büyük baskı

iPhone 11 ve iPhone XR fiyatlarında zam yapması ile gündeme gelen Apple, iPhone 12 üretimi için tedarikçilerle iletişime geçti. ABD’li teknoloji şirketi, söz konusu model için acele edilmesini istiyor.

Apple iPhone 12 üretimi hususunda gecikme istemiyor

44 yıldır kullanıcılara hizmet veren bu marka, yeni akıllı telefonu konusunda taviz vermek istemiyor. COVID-19 salgını yüzünden bazı anlarda erteleme kararı vermek zorunda kalan Apple, engelleri aşarak ilerlemeyi planlıyor.

Bu bağlamda kendisi ile çeşitli iş birliklerine imza atan tedarikçilere baskı yapan firma, bir an önce donanım ve yazılım testlerine başlamak istiyor. Bu sebepten ötürü Apple’da görev alan kişiler şu anda eskisinden daha çok çalışıyor.

iPhone 12 üretimi

Bu acele etme psikolojisinin yazılımsal güvenliği ve donanımsal kaliteyi etkileyip etkilemeyeceği henüz belli değil. Bunun dışında Apple’ın 5G altyapısını kullanan iPhone 12 modelleri için hazırladığı plana sadık kalamadığı da biliniyor.

Corona virüsü yüzünden planlarını hayata geçiremeyen Apple, sub-6GHz altyapısı eşliğinde üretilecek olan iPhone 12 modelleri için tasarladığı programa da bağlı kalamadı. Peki yeni akıllı telefonun geleceği ne durumda?

Apple iPhone 12

Apple’ın bu konuda 2 ay geride olduğu düşünülüyor. Bilindiği üzere Apple, iPhone modellerinin üretimi için ağustos ayını tercih ediyor ancak bu sefer bir gecikme yaşanabilir. Ayrıca Apple’ın iPhone 12 için 100 milyon adet ham madde sipariş etmek yerine 80 milyon ham madde sipariş ettiği de söyleniyor.

Bazı haber kaynakları, iPhone 12 sevkiyatlarının 2021 yılında başlayacağını ifade ediyor. Sizce yeni nesil iPhone modellerini ne zaman göreceğiz? Bu modellerin kalitesi ve güvenliği yeterli seviyede olacak mı?
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Günü gününe çıkartır. 2021 e kalsa apple hisseleri 2011 değerlerine düşer. Bunlar apple nin her sene uyguladığı bir strateji. Diğer markaların hiçbir modelinde sıkıntı olmuyorda iphone de niye olsun. Satamam korkusundan miktarı az tutabilirler tabii.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Kasım 2020 de Amerika’da satışa başlayacak, fabrikada stok kontrol görevlisiyim.

" Apple’dan iPhone 12 için büyük baskı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan iPhone 12 için büyük baskı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan iPhone 12 için büyük baskı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2