Okunma

Apple iTV Başka Bahara Kaldı


12 Kasım 2013 Salı 05:00
Apple iTV Başka Bahara Kaldı

Teknoloji dünyasının en çok merak ettiği ve komplo teorileri ürettiği konu başlıklarından biri olan Apple iTV, bir başka “mitolojik” ürün olan Apple iWatch için ertelendi. Çeşitli tedarik zincirlerinden gelen söylentilere göre, Apple 2014 yılı için hedeflediği iTV’yi pazara sunma fikrini geri plana attı.

Aynı kaynaklar, Kaliforniyalı teknoloji devinin bunun yerine giyilebilir teknolojilere odaklanacağını belirtiyor. Diğer bir deyişle Apple markalı akıllı saatler için 2014’ü bekleyebiliriz.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/xl_apple-iwatch1375433837.jpg

Apple’ın erteleme sebebi ise yazılımsal veya donanımsal değil, sunacağı içerik ile ilgili. DisplaySearch haberine göre Apple, akıllı TV pazarındaki devlerden pazar payı kapabilmek için diğer markaların sunamadığı içerikleri sunmak zorunda. Bunu gerçekleştirmek ise kolay değil. Kişiye özel “öde ve izle” kanalları gibi işlere girişmek, anlaşılan Apple’ın gözünü biraz korkutmuş. Bakalım firmanın 2014’te odaklanacağı giyilebilir teknolojiler ne gibi ürünler verecek.

:: Apple televizyon çıkarsa alır mısınız?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple iTV Başka Bahara Kaldı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gerek yok yetiyor zaten ş*****

" Apple iTV Başka Bahara Kaldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple iTV Başka Bahara Kaldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple iTV Başka Bahara Kaldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "