Okunma

Apple, Macbook için pil değişim programı başlatıyor!


21 Nisan 2018 Cumartesi 16:00
Apple, Macbook için pil değişim programı başlatıyor!

Apple, yeni Macbook serilerinde pil sorunu yaşayan kullanıcılara müjdeyi verdi. Apple pil sorunuyla ilgili yeni bir adım attı ve Macbook pil değişim programı başlattığını açıkladı.

Apple Macbook pil değişim programı detayları

macbook pil değişim programı 2

Öncelikle bu pil değişim programının sadece 13 inç Touchbar bulunmayan Macbook Pro modelleri için geçerli olduğunu belirtelim. Apple‘ın belirlediği ikinci kriter ise cihazın Ekim 2016 ile Ekim 2017 arasında üretilmiş olması. Bu serideki pil sorununu resmi olarak kabul eden Apple, değişim programı kapsamında herhangi bir ücret talep etmeksizin pil değişimi yapacağını açıkladı.

Aşağıda vereceğimiz bağlantıyı kullanarak cihazınızın seri numarasıyla pil değişim programına uygun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

:: Apple’ın bu tarz değişim programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Apple, Macbook için pil değişim programı başlatıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, Macbook için pil değişim programı başlatıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, Macbook için pil değişim programı başlatıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "