Okunma

Macworld Expo’dan Kötü Haber


17 Aralık 2008 Çarşamba 09:01
Macworld Expo’dan Kötü Haber

Apple, bugün yaptığı bir açıklamada, her yıl düzenli olarak katıldığı ve IDG tarafından organize edilen Macworld fuarına bu sene son defa katılacağını belirtti. Yıllardır, Apple ürünleri ve Macintosh’la ilgili her şeyin ele alındığı bir fuar olan Macworld Expo, her zaman, iş ortakları yanında Apple’ın da katılım göstererek önemli konuşmalar yaptığı ve ürünlerini kullanıcılara duyurduğu bir ortam oldu. Fakat bu seneden sonra, Macworld etkinliğinde Apple’dan bir sunum göremeyeceğiz.

Peki Neden?

Apple, yaptığı basın açıklamasında, bu tür fuarların kendi kullanıcı kitlesine ulaşılmasında diğer firmalar gibi artık çok küçük bir önem taşımaya başladığını ve haftada 3,5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Apple Store mağazalarıyla Apple.com internet sitesinin kullanımının oldukça yaygınlaştığını ve bunların kullanıcı kitlesine erişmek için önemli yollar olduğunu belirtti. Apple geçtiğimiz senelerde adım adım Macworld New York, Macworld Tokyo ve Paris‘teki Apple Expo fuarlarında da katılım göstermemeye başlamıştı.

:: Apple kimden kaçıyor?

Bilgi için: Apple
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Macworld Expo’dan Kötü Haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Macworld Expo’dan Kötü Haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Macworld Expo’dan Kötü Haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "