Okunma

Adını Sen Koy


04 Ağustos 2009 Salı 10:52
Adını Sen Koy

Apple’ın yeni bir Tablet PC çıkaracağı dedikodular son dönemde iyice hızlandı. Firma tarafından şimdiye kadar bu konu hakkında hiçbir yorum gelmese de bu cihazın Kasım ayında piyasada olacağı iddiaları giderek artmaya başladı. Yayılan bazı haberlere göre adını açıklamak istemeyen bir analist Apple’ın yeni Tablet PC’sini gördüğünü ve altı hafta içinde tasarımının tamamlanacağını belirtti.

Bu tip haberlere pek fazla inanmamak gerekese de birçok insanın Kasım ayına kadar neler olacağını merak ediyor. Yeni ürünün adının ne olacağı konusunda da birçok spekülasyon yapılıyor. İnternet’te dolaşan bazı resimlerde yeni tablet PC’nin iri bir iPod Touch’a benzediği görülüyor. Bu tasarıma fazla güvenemesek de eğer böyle bir cihaz üzerinde çalışılıyorsa üç aşağı beş yukarı buna benzer bir şey ortaya çıkabilir. Apple’ın bugüne kadarki ürünlerinin isimlerini (iPod, iPhone, MacBook vb.) düşünürsek sizce bu yeni ürünün adı ne olabilir?

:: Kendinizi Apple tasarım ekibinin bünyesinde biriymiş gibi düşünün. Siz olsanız yeni tablet PC’nin adını ne koyardınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Adını Sen Koy”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  İsmi ipad

 2. SDN Okuru dedi ki:

  I I I (ay ay ay) olabilir 😛

 3. SDN Okuru dedi ki:

  belki itablet olabilir 😀

 4. SDN Okuru dedi ki:

  MacbookTouch

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Inotebook

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ibook olur

" Adını Sen Koy konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adını Sen Koy ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adını Sen Koy ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "