Okunma

Apple, Tablet PC’nin Adını Koydu mu?


16 Ağustos 2009 Pazar 11:10
Apple, Tablet PC’nin Adını Koydu mu?

Apple‘ın Tablet PC’si ile ilgili dedikodular her yerden çıkmaya devam ediyor. Bu seferki dedikodular ise oldukça güçlü. Dünyanın en popüler kitap satış sitelerinden Borders, yaptığı bir ankette “İnternet üzerinden e-kitap okumak için hangi donanımı tercih edersiniz?” sorusunu kullanıcılara yöneltti. Şıklar arasında Amazon’un Kindle‘ı olduğu gibi, Sony Reader gibi popüler donanımlar mevcuttu.


Tablet PC’nin tasarımının, MacBook Air’e benzeyeceği iddia ediliyor.

Şıklardan bir tanesi ise herkesin zihninde soru işareti oluşturdu. Şık aynen şu şekilde: “Apple iPad“. Bilindiği üzere iPad, iPod serisi için hazırlanan yazılımlardan biri. Fakat bu yazılımın şıklarda yer alması, ve soruda “donanım” sorusunun sorulması akıllarda yeni Tablet PC’nin isminin iPad olup olmayacağı konusunda soru işaretleri bıraktı.

:: Apple’ın Tablet PC’sini forumda tartışıyoruz.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple, Tablet PC’nin Adını Koydu mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, Tablet PC’nin Adını Koydu mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, Tablet PC’nin Adını Koydu mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "