Okunma

Apple Ürünlerine Pil Takviyesi


11 Ocak 2011 Salı 16:00
Apple Ürünlerine Pil Takviyesi

Sanho, Apple’in moda olmuş ürünleri için farklı pil çözümleri üreten bir üretici. Sahip olduğu Hypermac kod adlı ürünü, Apple Macbook, Macbook Pro, iPhone, iPod ve iPad’in yanı sıra farklı telefon üreticilerin cihazlarını da desteklemesi ile fark yaratıyor.

CES fuarında sergilenen 222 Wh değerindeki Hyperjuice piller Macbook Pro ürününe 32 saat ekstra çalışma imkanı sunuyor. Bu harici piller, Macbook ve Macbook Pro cihazlarının pillerini şarj etmiyor. Buna karşın arabanın çakmak girişinden şarj edilebiliyor.

HyperMac’in CES fuarında ilgi çeken diğer bir ürünü, kuşkusuz Hypermac Mini ve  Micro modelleri.

10 farklı renk seçeneği ile piyasada satılacak olan HyperMac Micro modeller, 3600mAh kapasite sayesinde iPad ve  iPhone 4 kullanıcıları  5 saat ekstra güç sağlıyor. Mini modeller buna karşın 7200 mAH değeri ile 10 saat’lik bir ekstra çalışma sunuyor.

HyperMac’in iPod ürünü için geliştirdiği ürünler gerçekten çok ilginç. HyperDrive, iPod cihazlarına ekstra kapasite sunan bir harici sabit disk. 750 GByte’a kadar çıkabilen bu ürün, SD ve Compact Flash kartları da okuyabiliyor.

Buna karşın HyperMac Stand, Apple iPod cihazını belli bir açıda tutması ile birlikte 16 saat ekstra pil kullanımı sunuyor.

:: HyperMac’in pil çözümlerini başka ürünlerde de görmek ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Ürünlerine Pil Takviyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Ürünlerine Pil Takviyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Ürünlerine Pil Takviyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "