Okunma

Apple Uyduramadı!


31 Ağustos 2009 Pazartesi 12:02
Apple Uyduramadı!

Kısaca Mac OS X 10.5 Leopard’ın daha minik ve hızlı bir sürümü olan 10.6 Snow Leopard‘a geçiş yapmayı düşünüyorsanız, Apple’ın yayınladığı “uyumsuz programlar” listesini gözden geçirmenizde fayda var. Zira severek kullandığınız yazılımlardan bazıları, Snow Leopard ile uyumsuzluk gösterebilir.

Uyumsuz olduğu belirlenen programlar, Mac OS X’in kök dizininde yer alan Incompatible Software adlı klasöre taşınıyor. Windows temelli programları kullanmak isteyenlerin canını sıkacak bir uyumsuzluk Parallels Desktop‘ta bulunuyor. Öte yandan, Norton AntiVirus de listede mevcut.

Programlardan bazıları kurulum yapmazken, bazıları da kurulumun ardından açılmıyor. Şimdilik bilinen uyumsuzlukların yayınlandığı Apple listesi için buraya tıklayın.


Yeterince ince ayarlanamamış gibi görünüyor(!)

:: Daha önce yazılım uyumsuzluklarından siz de mağdur oldunuz mu?

Bilgi İçin : Apple
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Uyduramadı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Uyduramadı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Uyduramadı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "