Okunma

Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor!


19 Kasım 2018 Pazartesi 10:19
Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor!

Ekim ayında gelen Windows 10 güncellemesi, Microsoft ve Apple için pek iç açıcı bir güncelleme olmadı. Bunun nedeni ise, yeni gelen güncellemeden sonra iCloud fotoğrafları Windows bilgisayarlarda yüklenme ve eşzamanlama konularında sıkıntı yaşanması.

Apple ve Microsoft Windows 10’daki iCloud yüzünden birlikte çalışıyor!

Windows 10’un güncellemesiyle birlikte, “uygulama bu bilgisayarda desteklenmiyor” hatası vermeye başladı. Bu da doğal olarak Windows bilgisayarlarda iCloud kullanılmamasına neden oluyor. Hatanın ciddi olduğunu ve iki şirketin birlikte çalışmasını sağladığını belirtelim.

Bunların dışında, şu ana kadar problemin çözüme ulaşılmasına ne kadar kaldığı bilinmiyor. Görünenlere göre bir süre Windows 10 kullanıcıları uygulamayı açamayacak. En azından hata giderilene kadar böyle olacak gibi görünüyor.

apple microsoft icloud

Önümüzdeki günlerde Windows’un uygulama ile ilgili sıkıntısının giderilmesi bekleniyor. Fakat şu ana kadar elimizde bir tarih ya da net bir açıklama bulunmuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ulan abd istersen siperle dünyanın anasını ağlatırsın hade gene bişey demiyorum isterse 2 saatte herseyi hackleriniz

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Aferim uslu uslu oynayın beraber

" Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple ve Microsoft iCloud hatası için çalışıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "