Apple Watch 4 ön paneli ve ve boyutları sızdırıldı!


12 Eylül 2018 Çarşamba 17:22
Apple Watch 4 ön paneli ve ve boyutları sızdırıldı!

Apple Watch 4, bugün yapılacak Apple lansmanında en merakla beklenen beklenen cihazlardan biri. Son gelen sızıntılar ise akıllı saat hakkında yapılan tahminlerin genel anlamda doğrular nitelikte.

Buna rağmen Apple Watch 4 ön paneli ve boyutları hakkında önemli bilgiler ortaya çıkmış durumda. Peki ama Apple‘ın yeni akıllı saati tam olarak neye benzeyecek?

Apple Watch 4 boyutları belli oldu!

Dediğimiz gibi yeni Apple Watch beklentileri karşılayan bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor. Denildiği gibi gerçekten de ekran büyüklüğünde % 15‘lik bir artışa gidilmiş. Bu artış için çerçevelerde de bir incelme görülüyor. Ön panelde yapılan bu büyütmenin kasaya yansımayacağı öngörülüyordu.

Ancak yeni iPhone isimleriyle birlikte ortaya Apple Watch 4 boyutları da sızdırıldı. Apple sitesinde ortaya çıkarılan bir XML dosyasında yeni Apple Watch hakkında detaylar ortaya çıkarılmış oldu.

Apple daha sonrasında bunun farkına varmış ve XML dosyasını kaldırmış olsa da sızıntı çoktan teknoloji dünyasının gündemine oturdu.

Apple Watch 4, yeni apple watch

Sızıntıya göre yeni Apple Watch, 38 mm yerine 40 mm, 42 mm yerine ise 44 mm boyutuyla karşımıza çıkacak. Paylaşılan XML dosyasında Apple Watch 4 diye bir isimlendirme yapılmamış. Tahminler ise isimlendirmelere rağmen boyutların gerçeği yansıttığı yönünde.

Paylaşılan ön panele de bakılırsa daha büyük ve daha geniş bir ekrana sahip Apple Watch ile karşı karşıya kalacağız. Phone Arena sitesinin ele geçen sızıntılar üzerinden yaptığı Apple Watch 4 ve Apple Watch 3 karşılaştırması da boyut farkını ortaya koyuyor.

 

Apple Watch 4, yeni apple watch

 

Apple Park‘ta düzenlenecek olan Gather Round etkinliğine ShiftDelete.Net adına Hakkı Alkan katılacak. Düzenleyeceğimiz canlı yayında Hakkı Alkan‘a da sık sık bağlanacağız. Ayrıca lansmandan sonra yeni iPhone modellerinin inceleme videoları da dünya ile aynı anda ShiftDelete.Net‘te olacak.

iPhone Xs başta olmak üzere toplamda 3 yeni iPhone modelinin tanıtılmasını beklediğimiz etkinlik TSİ 20.00 itibariyle başlıyor. ShiftDelete.Net‘in özel canlı yayını ise saat 19.00’da başlayacak. Canlı yayınımızı kaçırmayın!
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple Watch 4 ön paneli ve ve boyutları sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Watch 4 ön paneli ve ve boyutları sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Watch 4 ön paneli ve ve boyutları sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor
  2. 2 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  3. 3 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  4. 4 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  5. 5 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  6. 6 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  7. 7 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  8. 8 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  9. 9 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  10. 10 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme