Okunma

Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer


15 Şubat 2015 Pazar 20:00
Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer

BBC‘nin internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada 2003 yılında BBC bünyesine katılan Zane Lowe‘ın Mart ayında Apple’da çalışmak üzere kanaldan ayrılacağı duyuruldu.

Son programını 5 Mart tarihinde yapacak olan Zane Lowe, kanalda geçirdiği on yılı aşkın sürede sadece hazırladığı programlar ile değil, özel röportajlar ve diğer projeler ile de BBC Radio 1‘ın en önemli isimlerinden biri haline gelmişti.

Her ne kadar Zane Lowe ya da Apple tarafından Lowe‘ın yeni görevinin ne olacağı konusunda yapılmış net bir açıklama olmasa da, 41 yaşındaki DJ’in Beats Music takımı içerisinde yer alacağını tahmin etmek zor değil.

Apple‘ın iOS 7 ile birlikte kullanıma sunduğu iTunes Radio‘ya oldukça benzer olan ve henüz ülkemiz App Store mağazasında yer almayan Beats Music konusunda, Apple‘ın Beats Electronics‘i satın almasında sonra yapılmış net bir hamle bulunmuyor.

Beklentiler, Zane Lowe hamlesi ile birlikte Beats Music ve iTunes Radio ikilisinin daha sağlam taşlar üzerine oturtularak, tüm ülkelerde kullanıma sunulması yönünde. Ancak bunun ne zaman gerçekleşeceği konusundaki iddialar bir tahminden öteye gidemiyor.

:: iTunes Radio ya da Beats Music kullanıyor musunuz?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bizim ülkede ne kullanılıyor ki Amerika'nın %1'ini kullanıyoruz :DD

 2. SDN Okuru dedi ki:

  DJ akmanıda işe alsın Apple kitlesi seviyor

 3. SDN Okuru dedi ki:

  pişman olacak… Apple pişmanlıktır…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Cupertino'lu şirket yazmayı unutmuşsunuz hacı.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bizim ülkede de bişey kullanılmıyor neden Türk yazılımcıları Applenin bir numarası değil anlamıyorum…

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Apple yine bi işler peşinde

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Bütün masonik ucubeler Apple takımında zaten

" Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan Beats Music’e Yeni Transfer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "