Okunma

Apple’dan dev yatırım!


14 Nisan 2017 Pazar 08:00
Apple’dan dev yatırım!

Apple yeni ürünleri ile kullanıcılara kaliteli ve kusursuz bir deneyim, sunmak için geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Bugün çıkan bir habere göre AppleCorning Incorporated‘a yapacağı yatırım ile gündem konusu oldu.

Apple’dan geleceğe yatırım!

Apple, kullanıcılara son teknoloji sahip cam teknolojilerinden yararlanmaları için, Corning Incorporated‘a 200 milyon dolarlık bir yatırım yapacak. Bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulunan CFO Jeff Williams, Corning şirketinin Apple’ın mükemmel tedarikçilerinden biri olarak gösterdi.

17-05/14/apple.jpg

Konuşmasının devamında ise, 10 yıl önce temeli atılan bu iş ortaklığı, ilk iPhone ile başladığını belirten Williams, bu süreç içerisinde Amerika’da üretilen bu camlara milyonlarca kullanıcının huzuruna çıktıklarını belirtti.

Yıllarca süren bu ortaklığına daha fazla yatırım yapacaklarını açıklayan Apple‘ın CFO‘su kullanıcılara son derece kusursuz bir deneyim sunmayı hedeflediklerini de altını çizdi.

:: Yapılan bu yatırım hakkında düşünüyorsunuz?


yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

4 yorum - “Apple’dan dev yatırım!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    250 milyar dolar nakit parası olan bir firma için 200 milyon dolar devede kulak bile sayılmaz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Adamların almadıkları bir samsung kaldı 😀 Dünyayı yediler doymadılar..:)

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Kendi bişey bulamıyor sağa sola para yatırıyor yazık

Yorum yazın

Geri bildirim