Okunma

Apple’dan Mac Sürprizi Geliyor!


13 Ekim 2010 Çarşamba 17:17
Apple’dan Mac Sürprizi Geliyor!

Popüler teknoloji firmalarından Apple, son yıllarda teknolojinin birçok farklı sektöründe adından söz ettirmeyi başardı. Bu durum teknoloji meraklılarının, Apple’ın yıllar önce adını dünyaya duyurmasını sağladığı ürünlerinden biri olan Mac platformunun, son dönemde bir parça daha geri planda kaldığını düşünmesini sağladı.

 

Apple‘da işler mobil platformda tıkırında ilerlerken, Mac platformunun da bir takım yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkması beklenen bir şeydi. Ne var ki firma yine yaptı yapacağını ve 20 Ekim 2010 tarihinde Mac ile ilgili sürpriz  bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

 

 

Back to the Mac” sloganıyla duyurulan etkinliğin içeriği sır gibi saklanıyor. Afişte de bir ipucu verildiğini söyleyemeyiz. Fakat tahminler, yeni bir Mac işletim sisteminin, o da olmazsa Mac platformu ile çalışacak olan yenilikçi bir donanımın bizleri beklediği yönünde diyebiliriz.

:: Sizce Apple 20 Ekim’de bizlere ne gibi bir etkinlik sunacak?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan Mac Sürprizi Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan Mac Sürprizi Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan Mac Sürprizi Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "