Okunma

Apple’ın MobileMe İtirafı


04 Ağustos 2008 Pazartesi 21:00
Apple’ın MobileMe İtirafı
Apple çalışanlarına gönderilen bir e-posta, MobileMe‘nin hatalı bir şekilde yayına açıldığının bizzat Steve Jobs tarafından da fark edildiğini gösteriyor. Servisi iPhone 3G, iPhone 2.0 ve App Store ile birlikte açmalarının hata olduğunu kabullenen Jobs, MobileMe‘nin vaktinden çok erken yayınlandığını ve dolayısıyla Apple’ın standartlarının altında kaldığını belirtiyor.

Nasıl Yapılmalıydı?

"Daha fazla zaman ve testin yanı sıra, MobileMe hizmetlerini yekpare bir servis olarak değil, zamanla teker teker sunmamız gerekirdi" diyen Steve Jobs, internet servisleri hakkında öğrenecekleri çok şey olduğunu belirtirken, bundan böyle internet ile ilgili iTunes ve App Store da dahil tüm servislerin başına Eddie Cue‘nun getirildiğini duyurdu.

Bilgi İçin: MobileMe
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’ın MobileMe İtirafı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’ın MobileMe İtirafı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’ın MobileMe İtirafı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "