Okunma

Arabamı Nereye Park Ettim?


29 Eylül 2009 Salı 18:38
Arabamı Nereye Park Ettim?

Büyük şehirlerin en önemli sorunlarından bir tanesidir uygun araç park yeri bulmak. Ancak park yeri bulduktan sonra da sıkıntılar bitmiyor. Özellikle aracı park ettiğiniz konumu tekrar bulabilmek zaman zaman çok yorucu olabilir. İşte bu gibi durumlarda yazımızdaki uygulama hayat kurtarıcı olabiliyor.

GPS tabanlı oldukça basit bir yazılım olan “I Parked Here” adından da anlaşılacağı üzere aracınızı park ettiğiniz yeri kolayca bulabilmenize yardımcı olma amacı güdüyor. Nokia Maps ile uyumlu çalışan yazılım, tek tuşla aracınızın bulunduğu konumu kaydederek, tekrar harita halinde ekrana getirilmesini sağlıyor.

GPS fonksiyonu bulunan tüm Symbian S60 3.Sürüm ve 5.Sürüm cihazlar ile uyumlu çalışan yazılım Ovi Store üzerinden satışa sunuluyor. Buradan 2.99$ ücretle sahip olabileceğiniz uygulama, kısa bir süreliğine buradaki adreste 5 günlük deneme sürümüyle de ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

:: Böyle bir yazılıma ihtiyaç duyuyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arabamı Nereye Park Ettim? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arabamı Nereye Park Ettim? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arabamı Nereye Park Ettim? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "