Okunma

Aramaları Kayıt Altına Alın


17 Ağustos 2009 Pazartesi 08:03
Aramaları Kayıt Altına Alın

Mobil cihazlara yönelik geliştirilen üçüncü şahıs yazılımlar, gelişmiş özellikleriyle tek bir cihazdan birçok ihtiyacınızı yerine getiriyorlar. Çok fonksiyonlu bir başka uygulama da Mobishy Phone Pilot. Aslen aramaları kayıt altına almaya yarayan bir yazılım olsa da gelişmiş özellikleri onu başlı başına bir arama yöneticisi yapıyor.


Uygulamanın gizli olarak çalışma özelliği de mevcut.

Phone Pilot, gelen aramalar belirlediğiniz kıstaslara göre otomatik olarak yönetmenizi sağlar. Liste halinde yönetilecek aramaları seçebileceğiniz uygulamanın; aramaların sesli olarak kayıt altına alınması, yanıtlanmayan aramaların kısa mesaj ile bilgilendirilmesi, telesekreter fonksiyonu gibi gelişmiş özellikleri de mevcut.

Yazılımın aramaların kayıt altına alınması esnasında, aramanın kaydedildiğine dair uyarı sesini devre dışı bırakma özelliği bulunsa da bunun yasal olmadığını belirtmekte fayda var. Uygulamanın deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

:: Aramalarınızın kaydını tutuyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Aramaları Kayıt Altına Alın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Aramaları Kayıt Altına Alın s40 var tşk

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gerçekten çok güzel bir yazılım.Bu bilgiyi bizlerle paylaşman çok iyi ***** özenle takip ediyorum.

" Aramaları Kayıt Altına Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aramaları Kayıt Altına Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aramaları Kayıt Altına Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "