Okunma

ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde


19 Eylül 2010 Pazar 07:05
ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde

Taşınabilir PC kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor. Rahat kullanım ve kontrol için kullanıcıların üçte biri yeni laptopları ile bir de fare alıyor (Internet Explorer 9 İddialı Geldi). 

En kalın noktası 15 milimetreden daha az olan Arc Touch Mouse taşınabilir dizaynı sayesinde kolayca çantaya veya cebe koyulabiliyor. Tek bir hareketle açılıp kapanması sayesinde nerede olursanız olun kolayca kullanılıyor.

Arc Touch Mouse düzleştirildiği zaman kapanıyor, avuca oturacak şekle getirildiği zaman ise açılarak kullanıma hazır hale geliyor.

 

Arc Touch Mouse Microsoft’un Blue Track teknolojisi sayesinde her türlü yüzeyde kullanılabiliyor ve, minik bir magnetik Nano alıcı/verici farenin alt kısmına kolayca takılıyor

 

Dokunmatik Kaydırma ile Kontrol Sizin Elinizde

Yeni farede tekerlek bulunmuyor. Bunun yerine dokunmaya duyarlı sezgisel bir kaydırma bandı bulunuyor. Bu sayede kolay navigasyon sağlıyor ve sayfaların hızlı veya yavaş kaydırılması tek parmak hareketiyle yapılabiliyor.

Arc Touch Mouse‘un tek bir dokunuşla düzleşen dizaynı sayesinde Windows yüklü PC kullanılıcıları laptop çantalarında farenin yarattığı tümsekten kurtulacak.

:: Microsoft’un donanım ürünlerini beğeniyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172147-arc-touch-mouse-hizmetinizde.html

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ARC TOUCH Mouse Hizmetinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "