Okunma

Arkadaşlarınızla müzik oluşturun: Bandlab


07 Ekim 2018 Pazar 12:00
Arkadaşlarınızla müzik oluşturun: Bandlab

Müzikle ilgileniyor, arkadaşlarınızla hızlı ve keyifli çalışmalar yapmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız Bandlab uygulamasının incelemesini okuyabilirsiniz.

Hızlı ve etkin çalışın

Dijital olarak müzik yaparken karşılaşılan en büyük problemlerden olan teknik bilgi sorununa Bandlab, kullanımı kolay, hazır yapısı ile güzel bir çözüm getiriyor.

Özellikle prodüktör-şarkıcı ilişkilerinde yaşanan, şarkıcının kayıtları uygun şekilde göndermesi için yeterli bilgiye sahip olmaması, ekstra yazılımlarla uğraşamaması gibi sorunlar, bu uygulamayla ortadan kalkıyor.

Sadece prodüktörler için değil, arkadaşlarıyla kendince müzik yapmak isteyen veya dünyanın herhangi bir yerinden bir müzisyenle çalışmak isteyen kullanıcılar da, uygulamayı oldukça sevecek.

Kullanımı kolay ses kaydı

Günümüzdeki telefonların çoğu, kaliteli kayıtlar alabileceğiniz mikrofonlarla gelmekte. Kayıt almak için hiçbir ekstra ayar yapmadan dahili metronom, autotune ve çok katmanlı kayıt gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu arayüzü ile, akıllı telefon kullanımına alışkın herkes uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

%100 Çevrimiçi DAW

Bandlab sadece ses kaydı odaklı özellikleriyle değil, bünyesinde bulunan basit enstrüman ve ses efektleriyle de kullanıcılara keyifli dakikalar geçirtiyor.

Projeleriniz üzerinde yapılan her değişikliği görüp bizzat müdahele edebiliyor, bir şeyler ekleyebiliyor veya çıkarabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak Android, iOS ve web sürümü bulunan Bandlab, birbirinden uzakta yaşayan, birlikte müzik yapmayı seven herkes için denenmesi gereken bir servis.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkadaşlarınızla müzik oluşturun: Bandlab konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkadaşlarınızla müzik oluşturun: Bandlab ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkadaşlarınızla müzik oluşturun: Bandlab ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "