Okunma

Arkham Asylum’da Batman Terörü!


27 Temmuz 2009 Pazartesi 12:00
Arkham Asylum’da Batman Terörü!

Geçtiğimiz günlerde San Diego Comic Con‘da yayınlanan yeni Batman videosu ilgi topluyor. 25 Ağustos’ta PC, PS3 ve X360 için yayınlanacak olan Batman: Arkham Asylum‘dan oynanış kareleri sunan videoda, Kara Şövalye’nin düşmanlarına gizlenerek yaklaştığını görüyoruz. Daha önce yayınlanan videolardakiyle hemen hemen aynı mekanlardageçen görseller, neden oyundan farklı mekanlar gösterilmiyor sorusunu akla getiriyor.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10111/t_batmanaa_sdcc09_stalking_gp_gt_cam.flv#

Unreal Engine 3 ile geliştirilen grafiklerin göz doldurduğu yapımda, Arkham Asylum’da mahsur kalan Batman, düşmanlarının karşısında hayatta kalmaya çalışıyor. Zamanında yakalayıp adalete teslim ettiği tüm büyük düşmanlarıyla Joker önderliğinde karşılaşan Gotham’ın Kara Prensi, kendini daha önce yaşamadığı kadar ölümcül bir durumun içinde buluyor…

Gizliliğin ön planda tutulacağı yapımda, karanlıklar en büyük dostumuz olacak. Saklanmak için kullanacağımız bu alanlardayken düşmanlar bizi görmekte zorlanacak. Bu sayede ani saldırılar düzenleyerek kötü adamları elimine edebileceğimiz yapımda, Batman’in bir hayli işe yarar cihazları da bulunuyor. Örneğin yarasa maskesindeki bir aparat sayesinde, düşmanların hangi silah teçhizatına sahip olduğunu kolaylıkla görebileceğiz. Buna göre strateji hazırlayıp, saldırılar yapacağımız oyunda, tavanlarda dolaşıp, düşmanları gafil avlamak da mümkün.

:: Sizce Batman’in en korkutucu düşmanı hangisi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkham Asylum’da Batman Terörü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkham Asylum’da Batman Terörü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkham Asylum’da Batman Terörü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "