Okunma

Arkham City’e 3D Ekran Görüntüsü


26 Haziran 2011 Pazar 06:00
Arkham City’e 3D Ekran Görüntüsü

Yapımcı firma, yeni oyunları Batman: Arkham City için şayet oyuncular yeni içerik istiyorlarsa Twitter üye sayısını 2500 kişi daha artırmalarını istemişti. Bu istek beklendiği gibi çok kısa bir sürede aşıldı ve beklenmedik bir ödül geldi.

Üç Boyutlu Görsele Merhaba

Yayınlanan içerik bir üç boyutlu ekran görüntüsü oldu. Quicktime Player yüklü sistemlerde görüntülenebilen ekran görüntüsü, Batman’i Arkham City’i izlerken resmediyor. Ayrıca bu görselin ayrı bir başlık altında açılması, yeni üç boyutlu ekran görüntülerinin de geleceği müjdesini vermiş oldu.

İlgili görseli bu linkten inceleyebilirsiniz. 

:: Batman: Arkham City için sabırsızlığınız artmaya başladı mı?

 
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkham City’e 3D Ekran Görüntüsü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkham City’e 3D Ekran Görüntüsü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkham City’e 3D Ekran Görüntüsü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "