Okunma

Arşiv Dosyalarının İçeriğini Görün


27 Ağustos 2009 Perşembe 09:54
Arşiv Dosyalarının İçeriğini Görün

Symbian’lı akıllı telefonunuzda, webden indirdiğiniz içerikleri görüntülemek istediğinizde, zaman zaman desteklenmeyen içerik hatası nedeniyle kullanamayabilirsiniz. Bilgisayardan da o an için uzaksanız elinizdeki dosyayı görüntülemeniz neredeyse imkansız hale gelir. İşte bu gibi durumlar için S60 unpack isimli Python tabanlı bu yazılım tam manasıyla biçilmiş kaftan.

Symbian’da ihtiyacınız olabilecek uzantılardan neredeyse daha fazlasını destekleyen uygulama; fb2, gif, mbm, aif, mif, sis, sisx, gz, tar, thm, tgz, uhtm, nf3, zip, jar, lmx, kml, kmz, obml, oms, ahf biçimlerini standart özellikleriyle parçalayabilmenizi sağlıyor.


Uygulama sadece parçalama yapıyor. Arşivleme özelliği şu anda bulunmuyor.

İngilizce arayüze sahip mobil programımız, Python tabanlı olması sebebiyle, çalışabilmesi için, Python, Script Shell ve güncel modül paketlerinin yüklenmiş olması gerekiyor. Yazılımı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Mobil cihazınızda en çok hangi arşiv uzantısına ihtiyaç duyuyorsunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arşiv Dosyalarının İçeriğini Görün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arşiv Dosyalarının İçeriğini Görün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arşiv Dosyalarının İçeriğini Görün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "